• en
  • Bank Gospodarstwa Krajowego

    Aleje Jerozolimskie 7

    00-955 Warszawa

    BGK Linia

    801 598 888, 22 599 8888 (7:30-17:30)

    fax: 22 627 03 78

    O BGK | Rada nadzorcza BGK

    Skład Rady Nadzorczej na dzień 31 grudnia 2016 r.:

    • Paweł Borys – Przewodniczący Rady Nadzorczej
    • Witold Słowik – Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej
    • Michał Łukasz Kamiński – Sekretarz Rady Nadzorczej
    • Artur Adamski – Członek Rady Nadzorczej
    • Joanna Bęza-Bojanowska – Członek Rady Nadzorczej
    • Wojciech Kowalczyk – Członek Rady Nadzorczej
    • Jadwiga Lesisz – Członek Rady Nadzorczej
    • Jarosław Nowacki – Członek Rady Nadzorczej
    • Jan Filip Staniłko – Członek Rady Nadzorczej
    • Jerzy Szmit – Członek Rady Nadzorczej
    • Adam Węgrzyn – Członek Rady Nadzorczej
    • Robert Zima – Członek Rady Nadzorczej
     Tabela: Rada Nadzorcza BGK w 2016 r.
    Imię i nazwisko Okres pełnienia funkcji w Radzie Funkcja w Radzie
    Leszek Skiba 18.01.2016 – 31.08.2016 Przewodniczący
    Bogdan Klimaszewski 01.01.2016 – 02.03.2016 Zastępca Przewodniczącego
    Grażyna Grzyb 01.01.2016 – 31.08.2016 Sekretarz
    Joanna Bęza-Bojanowska 01.01.2016 – 31.12.2016 Członek
    Paweł Olszewski 01.01.2016 – 18.01.2016 Członek
    Ryszard Pazura 01.01.2016 – 31.08.2016 Członek
    Mirosław Pietrewicz 01.01.2016 – 31.08.2016 Członek
    Jadwiga Romaszko 01.01.2016 – 31.08.2016 Członek
    Tomasz Szałwiński 01.01.2016 – 31.08.2016 Członek
    Agnieszka Szczepaniak 01.01.2016 – 31.08.2016 Członek
    Piotr Koziński 18.01.2016 – 31.08.2016 Członek
    Jerzy Szmit 18.01.2016 – 31.12.2016 Członek
    Robert Zima 02.03.2016 – 31.08.2016
    01.09.2016 – 31.12.2016
    Zastępca Przewodniczącego Członek
    Paweł Borys 01.09.2016 – 31.12.2016 Przewodniczący
    Witold Słowik 01.09.2016 – 31.12.2016 Zastępca Przewodniczącego
    Michał Łukasz Kamiński 01.09.2016 – 31.12.2016 Sekretarz
    Artur Adamski 01.09.2016 – 31.12.2016 Członek
    Wojciech Kowalczyk 01.09.2016 – 31.12.2016 Członek
    Jadwiga Lesisz 01.09.2016 – 31.12.2016 Członek
    Jarosław Nowacki 01.09.2016 – 31.12.2016 Członek
    Jan Filip Staniłko 01.09.2016 – 31.12.2016 Członek
    Adam Węgrzyn 01.09.2016 – 31.12.2016 Członek